• Słonina wojskowa- konserwa 270g DOMOWY WEK

11.99
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2-5 dni
Cena przesyłki 12.99
In Post Paczkomaty 12.99
In Post Kurier 13.99
Dostępność Mało
Waga 0.3 kg

Słonina wojskowa- konserwa 270g

 

Prawdziwa 100% słonina wieprzowa, krojona w kostkę. Subtelnie doprawiona dla osób, które cenią sobie smak słoniny, wybijający się na pierwszym miejscu, nie stłumiony przez przyprawy. Dzięki swej konsystencji, nadaje się zarówno do krojenia jak i smarowania. Przypomina konsystencją stare wyroby z lat 70-80 tych produkowane dla wojska. Produkt przygotowywany ręcznie z użyciem tylko naturalnych przypraw i polskiej słoniny.

 

Słonina to niedoceniany produkt. Mało kto wie, iż zjadana w odpowiedniej ilości może skutecznie uzupełnić wiele niedoborów witamin. Szczególnie tych rozpuszczalnych w tłuszczach, których słonina zawiera aż 89%. Są to między innymi takie witaminy jak A, D, E oraz K.

 

Jak ważne są dla Ciebie te witaminy? Otóż są one wprost bezcenne z uwagi na:

Witamina K jest odpowiedzialna za Twoją krzepliwość krwi, gęstość kości a także zapobiega zwapnieniu naczyń krwionośnych

Witamina E to przede wszystkim witamina młodości. Chroni skórę przed starzeniem, zapewnia jej elastyczność, regeneruje i nawilża. Jest także odpowiedzialna za hamowanie nadmiernego gromadzenia tłuszczu, regulując działania metaboliczne w Twoim organizmie

Witamina D ma ogromny wpływ na Twój organizm. Jest strażnikiem i regulatorem gospodarki wapniowo-fosforowej. Czyli wyrównuje w stosunek wapnia do fosforu w Twoim ciele. To właśnie dzięki niej unikniesz takich niebezpieczeństw jak anemia, udar, choroby serca czy cukrzycy. Zmniejsza też ona ryzyko wystąpienia alergii.

Witamina A kluczowa w zapobieganiu chorobom nowotworowym. Wzmacnia Twój układ immunologiczny i dba o wzrok.

Oczywiście korzyści ze spożywania słoniny jest o wiele więcej niestety nie jesteśmy w stanie ich wszystkich tu przytoczyć. Jednak jest coś co na pewno możemy jeszcze zrobić. Zachęcić Cię do spróbowania naszych słonin, nie tylko z uwagi na smak, ale także z powodów zdrowotnych, które niesie ze sobą ten produkt.

Poznaj resztę smaków z naszej FIT (Fajne I Tłuste) rodzinki, w której królują słoninki ;)

  

Składniki:

Słonina wieprzowa (99%), przyprawy wyłącznie naturalne (pieprz czarny), sól kłodawska.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.